Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere helper - Raul.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Raul

Raul


Mesaje : 1
Data de înscriere : 08/06/2019

Cerere helper - Raul. Empty
MesajSubiect: Cerere helper - Raul.   Cerere helper - Raul. Icon_minitimeSam Iun 08, 2019 3:21 pm

-Numele in Joc : Raul
-Varsta : Am frumoasa varsta de 16 ani.
-Minute pe joc : Momentan nu am minute pe joc, dar promot ca o sa le fac si o sa fiu activ.
-Nivel actual : Detin nivelul 98.
-Orele pe care ești dispus să le acorzi jocului : Sunt dispus sa acord jocului 3-4 ore zilnic.
-Adresă de contact (Skype/Discord) : Discord: !RaulAdv#3633 ; skype nu mai folosesc ; mail: raulvarga69@yahoo.com
-Experiență anterioară (fără servere no-name) : Consider eu ca am destula experienta in acest joc, jucandu-ma de mai bine de 3 ani.
-Regatul din care faci parte : Fac parte din regatul Albastru.
-Breasla din care faci parte : Momentan, nu fac parte nici  o bresla.
-O scurtă descriere despre server : Serverul este chiar unul foarte interesant din punctul meu de vedere, STAFF-ul este unul foarte sociabil, sper sa fie un server de durata.
-De ce crezi că meriți să primești rolul de [Helper] : Eu consider ca merit rolul de [Helper], deoarece imi place sa comunic si sa ii ajut pe playerii noi.
Sus In jos
[#Stars]
Admin
[#Stars]


Mesaje : 16
Data de înscriere : 26/04/2019
Varsta : 24

Cerere helper - Raul. Empty
MesajSubiect: Re: Cerere helper - Raul.   Cerere helper - Raul. Icon_minitimeSam Iun 08, 2019 3:27 pm


Sus In jos
https://metin-stars.forumgratuit.ro
 
Cerere helper - Raul.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Prima categorie :: [Mod] Cerere Helper-
Mergi direct la: